Jak zamieszczać ogłoszenia drobne, by zwiększyć oglądalność?

przez | 11 kwietnia, 2021

Jeśli w Twoich szafach piętrzą się stosy nienoszonych ubrań, butów, których rozmiar jednak nie do końca jest właściwy oraz gadżetów i nietrafionych prezentów, skorzystaj z możliwości zarobienia na nich kilku złotych. Zamieszczając ogłoszenia drobne warto jednak stosować się do kilku wskazówek, dzięki którym Twoje ogłoszenia zyskają większą oglądalność.

Zainteresowanie ogłoszeniami drobnymi przedkłada się na zwiększenie szans sprzedaży. Polecamy wykonać wyraźne, idealnie rozjaśnione zdjęcie oferowanego przedmiotu. Na zdjęciu nie powinny znajdować się zbędne przedmioty. Sądzimy, że oglądający powinien skupić się na konkretnej rzeczy. Niech wygląda realnie, lecz zarazem atrakcyjnie. 

Uważamy, że do klientów przemawiają proste, jasno sformułowane hasła, dlatego w nagłówku ogłoszenia warto zamieścić podstawowa dane przedmiotu w formach skróconych. To bardzo ważne, aby nie zarzucić oglądających nadmiarem informacji. W treści ogłoszeń drobnych polecamy zastosować wypunktowania, unikając zdań złożonych.